Jesteś na: start
start
onas
kamerytermowizyjne
pomiary
szkolenia
targi
kontakt
pobierz
Strona główna
20 lat na rynku termowizyjnym Drukuj Wyślij znajomemu
30.09.2010.
ImageWe wrześniu minęło 20 lat od chwili rozpoczęcia współpracy firmy WodEnGaz z firmą FLIR SYSTEMS AB (dawniej AGEMA INFRARED SYSTEMS).
 
Kamery termowizyjne z technologią bezprzewodową Drukuj Wyślij znajomemu
03.03.2010.
Kamery termowizyjne z technologią MeterLinkKompaktowe kamery termowizyjne FLIR zostały wyposażone w bezprzewodową technologię MeterLink i Bluetooth pozwalające na jeszcze łatwiejsze dokonywanie pomiarów termowizyjnych.

Zarówno kamery termowizyjne do pomiarów w budownictwie jak i w energetyce moga teraz kontaktować się z urzadzaniemi EXTECH bezprzewodowo pobierając automatycznie niezbędne do wykonywania pomiarów dane (wilgotność, napięcie i natężenie prądu, itp.)
 
FLIR i50 - flota flir systems bogatsza o kolejny "okręt" Drukuj Wyślij znajomemu
02.09.2008.

Kamera termowizyjna FLIR i50FLIR i50 to poręczna i lekka kamera termowizyjna do inspekcji w przemyśle lekkim i ciężkim, energetyce, przemyśle elektrycznym, itp. Odmiana tej kamery do inspekcji budowlanych to FLIR B50.

 • Ultralekka - tylko 600g
 • Wbudowana kamera światła dziennego o rozdzielczości 2,3 Megapixela
 • Dwa refelektory oświetlające obiekt !!!
 • Funkcja picture-in-picture (skalowalne !!!)
 • Baterie wystarczające na 5 godzin pracy

Zapraszamy na targi ENREGTAB 2008 na stoisko FLIR SYSTEMS -G40- na którym bedzie można zobaczyć i przetestować najnowsze kamery termowizyjne i zapoznać się bliżej z termowizją. Firma Wod.En.Gaz-Test będzie obecna na stoisku FLIR - G40.

Obraz termowizyjny bezpiecznikaPobierz broszury w języku angielskim:

FLIR i50 ANG.pdf
FLIR b50 ANG.pdf

 
FLIR i5 - mała rewolucja w termowizji Drukuj Wyślij znajomemu
26.05.2008.
Kamera termowizyjna FLIR i5Nowy produkt i5 firmy FLIR Systems jest najmniejszą, najlżejszą i najbardziej dostępną cenowo kamerą termowizyjną. Jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga doświadczenia. Całość sprowadza się do trzech czynności „wskazania — zdjęcia — wykrycia”, aby uzyskać wysokiej jakości zdjęcia w podczerwieni, dzięki którym można natychmiast zdobyć potrzebne informacje.
Elastyczne nagrywanie i połączenie z komputerem:
 • Zapis pojedynczego zdjęcia w formacie JPEG na karcie miniSD
 • Transfer plików do komputera przez złącze USB
 • Kompatybilna z oprogramowaniem FLIR Reporter 8 i FLIR QuickReport
Pomiary:
 • Pełny zakres pomiaru temperatury do 250°C w standardzie
 • Standardowy zakres narzędzi pomiarowych:
  - wykrywanie gorących i zimnych punktów
  - korekcja współczynnika emisji i temp. odbitego tła
  - tabela współczynników emisji
 
Najnowsza kamera termowizyjna FLIR P660 Drukuj Wyślij znajomemu
09.04.2008.

Nowy “okręt flagowy” FLIR Systems, kamera termowizyjna FLIR P660 !!!

Kamera termowizyjna FLIR P660Kamera termalna FLIR P660 została zaprojektowana i jest dedykowana do tych zastosowań, gdzie wymagany jest obraz najwyższej jakości, bardzo wysoka czułość oraz dokładność pomiaru. Wyposażona w detektor 640 x 480 pikseli, kamera oferuje rozróżnialność szczegółów na poziomie lepszym niż 45 mK (<0,045°C)  co pozwala na wychwytywanie bardzo niewielkich różnic temperatur oraz znacznie ułatwia obserwację obiektów na dalszych odległościach.

FLIR P660 wyposażono w pełną gamę funkcji analitycznych, z których kilka niespotykanych w innych tego typu urządzeniach. Zintegrowany odbiornik GPS wprowadza zupełnie nową jakość pomiarów w takich gałęziach przemysłu jak energetyka, telekomunikacja, górnictwo, zakłady komunalne, firmy logistyczne czy inne sektory, które borykają się z inspekcjami obiektów rozproszonych na dużych obszarach. Informacje o lokalizacji (GPS) są automatycznie rejestrowane z termogramem (zdjęcie w podczerwieni), a następnie prezentowane w raporcie, co znacznie ułatwia i przyspiesza tworzenie harmonogramu napraw i ich kontrolę.

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 15 z 15