Jesteś na: start
start
onas
kamerytermowizyjne
pomiary
szkolenia
targi
kontakt
pobierz
Kamery termowizyjne - seria Ex Drukuj Wyślij znajomemu
30.12.2013.

Kamera termowizyjna FLIR E8FLIR SYSTEMS po raz kolejny zaskakuje wdrażając kolejną serię kamer termowizyjnych. Produkty z serii E charakteryzują się kompaktową budową i niezwykłą prostotą obsługi. Kamery FLIR serii E są idealne do kontroli elektrycznych i mechanicznych, a ich zdolność do wykrywania potencjalnych problemów oznacza, że można je z powodzeniem stosować w utrzymaniu ruchu unikając niepotrzebnych przestojów. Inspektorzy budowlani również szybko odkryją korzyści płynące z FLIR serii E , ponieważ są one idealne do wykrywania strat izolacji, kontroli ogrzewania podłogowego i wielu innych anomalii budowlanych.

Kamery FLIR serii E to łatwe w użyciu kamery termowizyjne, dające użytkownikowi dostęp do nowej jakości kontroli. Wymień pirometr na kamerę FLIR w bardzo niskiej cenie, a zapewnisz sobie obraz termiczny z informacjią temperaturową dla każdego piksela.

Znakomita łatwość użytkowania

Kamery nowej serii są bardzo proste w obsłudze i maja stałą ogniskową obiektywu. Przeznaczone dla początkujących użytkowników mierzą temperaturę do +250°C, generując natychmiastowe termogramy w postaci plików JPEG z pełnym zakresem pomiarowym.

Kamera światła widzialnego + technologia MSX

Wbudowana kamera światła widzialnego umozliwa szybsze i łatwiejsze pomiary, a obraz widzialny może być używany jako odniesienie w stosunku do obrazu termicznego. Opatentowana technologia FLIR MSX zapewnia obrazy termiczne o wyjątkowej jakości w czasie rzeczywistym.

Termogram bez MSX
Standardowy termogram
Termogram z MSX
Termogram z technologią MSX
 

Termogram bez MSX
Standardowy termogram
Termogram z MSX
Termogram z technologią MSX