Jesteś na: start arrow kamerytermowizyjne
start
onas
kamerytermowizyjne
budownictwo
elektroenergetyka
utrzymanieruchu
bezpieczenstwo
badanianaukowe
obserwacyjne
wykrywaniegazu
pomiary
szkolenia
targi
kontakt
pobierz
Kamery termowizyjne
Kamery termowizyjne - seria Ex Drukuj Wyślij znajomemu
30.12.2013.

Kamera termowizyjna FLIR E8FLIR SYSTEMS po raz kolejny zaskakuje wdrażając kolejną serię kamer termowizyjnych. Produkty z serii E charakteryzują się kompaktową budową i niezwykłą prostotą obsługi. Kamery FLIR serii E są idealne do kontroli elektrycznych i mechanicznych, a ich zdolność do wykrywania potencjalnych problemów oznacza, że można je z powodzeniem stosować w utrzymaniu ruchu unikając niepotrzebnych przestojów. Inspektorzy budowlani również szybko odkryją korzyści płynące z FLIR serii E , ponieważ są one idealne do wykrywania strat izolacji, kontroli ogrzewania podłogowego i wielu innych anomalii budowlanych.

Kamery FLIR serii E to łatwe w użyciu kamery termowizyjne, dające użytkownikowi dostęp do nowej jakości kontroli. Wymień pirometr na kamerę FLIR w bardzo niskiej cenie, a zapewnisz sobie obraz termiczny z informacjią temperaturową dla każdego piksela.

Znakomita łatwość użytkowania

Kamery nowej serii są bardzo proste w obsłudze i maja stałą ogniskową obiektywu. Przeznaczone dla początkujących użytkowników mierzą temperaturę do +250°C, generując natychmiastowe termogramy w postaci plików JPEG z pełnym zakresem pomiarowym.

Czytaj całość
 
Kamery termowizyjne FLIR seria T - nowe modele Drukuj Wyślij znajomemu
17.04.2012.
Kamery termowizyjne FLIR T400FLIR Systems wprowadził na rynek nową kamerę termowizyjną w postaci dwóch modeli doskonałej serii T. Są to kamery termowizyjne FLIR T420 i FLIR T440. Różnią sie przede wszystkim zakresem mierzonych temperatur i zastosowaniem technologii MSX w modelu T440, poprawiającej obraz termowizyjny.
 
Kamery termowizyjne seria i Drukuj Wyślij znajomemu
04.03.2012.

Na początku roku FLIR Systems wprowadził na rynek poprawioną i rozbudowaną wersje kamer termowizyjnych z najtańszej serii i. Kamery zyskały nowy wygląd i ergonomię, a także odporność na upadek z wysokości do 2m (tzw. drop test).

Kamera termowizyjna FLIR i3

FLIR i3

Rozdzielczość: 60x60 pikseli
Czułość: 150mK
Pole widzenia: 12,5° FOV
Zakres pom.:
-20°C do +250°C
Drop test: do 2m
Kamera termowizyjna FLIR i5 

FLIR i5

Rozdzielczość: 100x100 pikseli
Czułość: 100mK
Pole widzenia: 21° FOV
Zakres pom.:
-20°C do +250°C
Drop test: do 2m 
Kamera termowizyjna FLIR i7 

FLIR i7

Rozdzielczość: 140x140 pikseli
Czułość: 100mK
Pole widzenia: 29° FOV
Zakres pom.:
-20°C do +250°C
Drop test: do 2m